LUDOWY KLUB SPORTOWY CZASZYN - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Witamy na stronie klubu LKS CZASZYN
  • Aktualności:
  • 2018-09-18 Kolejna Porażka
  • 2018-09-10 Niestety porażka
  • 2018-09-03 Wygrywamy Derby
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Myczkowce - LKS Tyrawa Wołoska 1:2
  • Lotnik Ustjanowa - Otryt Lutowiska 1:6
  • Gabry Łukowe - Osława Zagórz 2:4
  • Nelson Polańczyk - Orły Górzanka 3:3
  • Pionier Średnia Wieś - LKS CZASZYN 2:0
  • LKS Olszanica - Bieszczady Jankowce 4:4
  •        

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kontakty

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 138, wczoraj: 174
ogółem: 420 917

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

16.08.2018 Pionier Średnia Wieś-LKS Czaszyn
Ładowanie...

Relacja spotkania

herb Remix Niebieszczany
6:1
(2:0)
herb   LKS CZASZYN
Remix Niebieszczany   LKS CZASZYN

2017-10-08, 15:30

Czas spotkania: 90 min.

herb   LKS CZASZYN Informacje o kadrze LKS CZASZYN

1.   kontuzja 70" Andrzej Łukowski   
2. Kulig Tomasz kapitan   
3. Ścieranka Radosław czerwona kartka   
4. Sokołowski Michał   
5. Semczyk Mateusz ??ta kartka   
6. Wyczesany Przemysław bramka   
7.   (1 asysta)   
8. Wadyl Karol   
9. Cyganik Miłosz  kontuzja 74" Czepiel Grzegorz   
10.    
11.   inny pow?d 74" Kamil Wyczesany   

Oceny zawodników »

Galeria zdjęć ze spotkania


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Wyszukiwarka

Najbliższe spotkanie

  LKS CZASZYNLKS Olszanica
LKS CZASZYN   LKS Olszanica
2018-09-23, 12:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
LKS Tyrawa Wołoska - Bieszczady Jankowce
LKS CZASZYN - LKS Olszanica
Orły Górzanka - Pionier Średnia Wieś
Osława Zagórz - Nelson Polańczyk
Otryt Lutowiska - Gabry Łukowe
LKS Myczkowce - Lotnik Ustjanowa

Ostatnie spotkanie

Pionier Średnia Wieś  LKS CZASZYN
Pionier Średnia Wieś 2:0 LKS CZASZYN
2018-09-16, 13:00:00
galeria »    
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
LKS Myczkowce 1:2 LKS Tyrawa Wołoska
Lotnik Ustjanowa 1:6 Otryt Lutowiska
Gabry Łukowe 2:4 Osława Zagórz
Nelson Polańczyk 3:3 Orły Górzanka
Pionier Średnia Wieś 2:0 LKS CZASZYN
LKS Olszanica 4:4 Bieszczady Jankowce