LUDOWY KLUB SPORTOWY CZASZYN - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Witamy na stronie klubu LKS CZASZYN
  • Aktualności:
  • 2018-09-18 Kolejna Porażka
  • 2018-09-10 Niestety porażka
  • 2018-09-03 Wygrywamy Derby
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Myczkowce - LKS Tyrawa Wołoska 1:2
  • Lotnik Ustjanowa - Otryt Lutowiska 1:6
  • Gabry Łukowe - Osława Zagórz 2:4
  • Nelson Polańczyk - Orły Górzanka 3:3
  • Pionier Średnia Wieś - LKS CZASZYN 2:0
  • LKS Olszanica - Bieszczady Jankowce 4:4
  •        

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kontakty

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 130, wczoraj: 79
ogółem: 420 493

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

16.08.2018 Pionier Średnia Wieś-LKS Czaszyn
Ładowanie...

Aktualności

Plan sparingów

  • autor: sal3201, 2017-12-14 09:48

Nasz zespół przed rozpoczęciem rundy wiosennej planuje rozegrać 5 lub 6 sparingów.

Na tą chwilę zmierzymy się z następującymi drużynami:

  • 28.01.2018 Orły Jabłonka euroboisko w Pakoszówce godz.11:30
  • 04.02.2018 LKS Płowce euroboisko w Pakoszówce godz.11:30
  • 24.02.2018 LKS Pisarowce
  • 03.03.2018 Turniej o Puchar Kalniczki na hali w Zagórzu godz.9:00
  • 10.03.2018 Gabry Łukowe
  • 17.03.2018 Orion Pielnia
  • 25.03.2018 SKS Pogórze Srogów euroboisko w Pakoszówce godz.19:30

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [154]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Wyszukiwarka

Najbliższe spotkanie

  LKS CZASZYNLKS Olszanica
LKS CZASZYN   LKS Olszanica
2018-09-23, 12:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
LKS Tyrawa Wołoska - Bieszczady Jankowce
LKS CZASZYN - LKS Olszanica
Orły Górzanka - Pionier Średnia Wieś
Osława Zagórz - Nelson Polańczyk
Otryt Lutowiska - Gabry Łukowe
LKS Myczkowce - Lotnik Ustjanowa

Ostatnie spotkanie

Pionier Średnia Wieś  LKS CZASZYN
Pionier Średnia Wieś 2:0 LKS CZASZYN
2018-09-16, 13:00:00
galeria »    
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
LKS Myczkowce 1:2 LKS Tyrawa Wołoska
Lotnik Ustjanowa 1:6 Otryt Lutowiska
Gabry Łukowe 2:4 Osława Zagórz
Nelson Polańczyk 3:3 Orły Górzanka
Pionier Średnia Wieś 2:0 LKS CZASZYN
LKS Olszanica 4:4 Bieszczady Jankowce