LUDOWY KLUB SPORTOWY CZASZYN - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Witamy na stronie klubu LKS CZASZYN
  • Aktualności:
  • 2017-04-11 Porażka
  • 2017-04-09 Derby
  • 2017-04-03 Remis na początek
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Szarotka Nowosielce - Pionier Średnia Wieś 1:0
  • Nelson Polańczyk - Orkan Markowce 2:1
  • Juventus Poraż - Orion Pielnia 2:2
  • LKS Odrzechowa - Brzozovia Brzozów 2:4
  • LKS II Pisarowce - LKS Płowce/Stróże Małe 5:1
  • LKS Olszanica - LKS Izdebki 0:4
  • LKS CZASZYN - Drzewiarz Rzepedź 1:3
  •        

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kontakty

Ankiety

Czy likwidacja C klas to dobra decyzja.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 63, wczoraj: 129
ogółem: 346 363

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

09.04.2017 LKS Czaszyn-Drewiarz Rzepedż
Ładowanie...

Aktualności

Porażka

  • autor: sal3201, 2017-04-11 19:53

Przegrywamy z Rzepedzią 1-3 bramki zdobyli:

  • Prenkiewicz M 0-1 20 min.
  • Świder A 0-2 50 min.
  • Świder A 0-3 85 min.
  • Kulig T 1-3  90 min.

Galeria zdjęć


nowa-galeria-6591723.jpg nowa-galeria-6591725.jpg nowa-galeria-6591726.jpg

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [27]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Wyszukiwarka

Najbliższe spotkanie

LKS Olszanica  LKS CZASZYN
LKS Olszanica   LKS CZASZYN
2017-04-30, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Pionier Średnia Wieś - LKS CZASZYN
Drzewiarz Rzepedź - LKS Olszanica
LKS Izdebki - LKS II Pisarowce
LKS Płowce/Stróże Małe - LKS Odrzechowa
Brzozovia Brzozów - Juventus Poraż
Orion Pielnia - Nelson Polańczyk
Orkan Markowce - Szarotka Nowosielce

Ostatnie spotkanie

  LKS CZASZYNDrzewiarz Rzepedź
LKS CZASZYN 1:3 Drzewiarz Rzepedź
2017-04-09, 13:00:00
galeria »    
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Szarotka Nowosielce 1:0 Pionier Średnia Wieś
Nelson Polańczyk 2:1 Orkan Markowce
Juventus Poraż 2:2 Orion Pielnia
LKS Odrzechowa 2:4 Brzozovia Brzozów
LKS II Pisarowce 5:1 LKS Płowce/Stróże Małe
LKS Olszanica 0:4 LKS Izdebki
LKS CZASZYN 1:3 Drzewiarz Rzepedź