LUDOWY KLUB SPORTOWY CZASZYN - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Witamy na stronie klubu LKS CZASZYN
  • Aktualności:
  • 2017-06-05 Kolejne Porażki
  • 2017-05-16 Porażka w derbach
  • 2017-05-08 Wyjazdowy remis
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Pionier Średnia Wieś - Nelson Polańczyk 5:5
  • Juventus Poraż - Szarotka Nowosielce 1:3
  • LKS Odrzechowa - Orkan Markowce 2:6
  • LKS II Pisarowce - Orion Pielnia 7:1
  • LKS Olszanica - Brzozovia Brzozów 1:1
  • LKS CZASZYN - LKS Płowce/Stróże Małe 2:6
  • Drzewiarz Rzepedź - LKS Izdebki 1:2
  •        

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kontakty

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 44, wczoraj: 182
ogółem: 354 046

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

14.05.2017 Czaszyn-Poraż
Ładowanie...

Aktualności

Sparing na plus

  • autor: sal3201, 2017-03-06 11:23

W sobotnie popołudnie rozegraliśmy pojedynek sparingowy z drużyną Rzepedzi.Wynik tego spotkania 2-1 dla naszego zespołu a obie bramki zdobył Cyganik Miłosz.Skład w jakim wystąpiliśmy:

  • Zawodnik testowany
  • Kulig Jarek
  • Wielobób Seba
  • Jaworski Szymek
  • Semczyk Mateusz
  • Kusiak Dawid
  • Podolak Marcin
  • Wadyl Karol
  • Cyganik Miłosz
  • Tokarz Kamil
  • Wyczesany Kamil
  • Na zmiany wchodzili:

  • Łukowski Andrzej
  • Gajda Grzegorz
  • Zawodnik Testowany
  • Zawodnik Testowany

    • Komentarzy [0]
    • czytano: [34]
     

    Dodaj swój komentarz

    Autor: Treść:pozostało znaków:

    Zegar

    Reklama

    Wyszukiwarka

    Najbliższe spotkanie

    W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

    Najbliższa kolejka

    Najbliższa kolejka 27

    Ostatnie spotkanie

      LKS CZASZYNLKS Płowce/Stróże Małe
    LKS CZASZYN 2:6 LKS Płowce/Stróże Małe
    2017-06-24, 13:00:00
         
    oceny zawodników »

    Wyniki

    Ostatnia kolejka 26
    Pionier Średnia Wieś 5:5 Nelson Polańczyk
    Juventus Poraż 1:3 Szarotka Nowosielce
    LKS Odrzechowa 2:6 Orkan Markowce
    LKS II Pisarowce 7:1 Orion Pielnia
    LKS Olszanica 1:1 Brzozovia Brzozów
    LKS CZASZYN 2:6 LKS Płowce/Stróże Małe
    Drzewiarz Rzepedź 1:2 LKS Izdebki