Porażka mimo dobrej gry

• autor: sal3201, 2016-10-30 20:39

Pomimo dobrego meczu w naszym wykonaniu przyszło nam po raz kolejny przełknąć gorzką pigułkę porażki.Pierwsze minuty spotkania to zdecydowana gra z naszej strony udokumentowana kilkoma strzałami na bramkę Brzozowi(2 Razy Penar,Wyczes i Poldi).Tak od 25 min zaznaczyła się lekka przewaga naszego rywala,w tym okresie oddali kilka celnych strzałów ale na posterunku był Igi.Połowa kończy się bezbramkowym remisem.Trzeba jednak zaznaczyć że zawodnicy Brzozovi zamiast skupić się na grze to zaczęli bawić się w sędziowanie i krytykowanie każdego orzeczenia sędziego.Po wyjściu z szatni brak koncentracji spowodował że już w 48 min. tracimy bramkę po nieporozumieniu Matei i Inglota piłkę do pustej bramki strzela napastnik gości.Chwileczkę po tym zdarzeniu doszło do przepychanek i w konsekwencji tego bezsensowną czerwień dostaje Radek i musimy sobie radzić w 10.Jednak ta sytuacja podziałała mobilizująco na naszych i ruszyli zdecydowanie do odrabiania strat.Udaje nam się w 58 min.PO faulu na Karolu mamy karnego którego pewnym strzałem wykorzystuje Wyczesany.w następnych minutacz trwa wymiana ciosów i akcje przenoszą się z pod jednej bramki na drugą.Najpierw Inglot nie daje się pokonać dwukrotnie w sytuacji 1 na 1 a następnie w takich samych pojedynkach z bramkarzem przyjezdnym przegrywają Penar I Przemek.W 80 min siły się wyrównują bo inteligencją nie popisał się zawodnik gości który za faul otrzymuje kartkę i zostaje usunięty z boiska.Gdy wydaje się że mecz zakończy się podziałem punktów niedokładne podanie naszego zawodnika w środku pola skutkuje kontrą i bramką dla Brzozowa.Naszym zawodnikom należą się jednak brawa za walkę i zaangażowanie.

nowa-galeria-6541969.jpg nowa-galeria-6541970.jpg nowa-galeria-6541971.jpg