10.06.2018 Bieszczady Jankowce-LKS Czaszyn

Wygrana

• autor: sal3201, 2016-09-05 11:17

Aż do 4 kolejki musieliśmy poczekać na pierwsze zwycięstwo naszego LKS.Dokonaliśmy tego pokonując bardzo pewnie drużynę z Olszanicy 5-1 a to i tak najniższy wymiar kary.Od początku meczu nasza przewaga nie podlegała dyskusji wyszliśmy zdeterminowani i waleczni i już w 2 min.Tomek Kulig otwiera wynik meczu po błędzie stopera gości.Druga bramka pada w 17 min. po fantastycznym przerzucie do Kamila Kosara który w sytuacji sam na sam pewnym lobem pokonuje bramkarza.Niestety chwilę póżniej naszemu bramkarzowi przytrafia się błąd i tracimy bramkę.Wynik do przerwy 2-1 pomimo jeszcze kilku świetnych sytuacji.Druga połowa również przebiega pod nasze dyktando a udokumentowaniem tego są 3 bramki strzelone pomiędzy 70 a 76 min.Najpierw w 70 min Tomek strzela swoją drugą bramką a asyst przy tym trafieniu zalicza Dave następnie w 75 min. do wolnego podchodzi Poldi i fantastycznym mierzonym strzałem od słupka podwyższa prowadzenie.Ostatnia bramka autorstwa Tomka pada w 76 min a dogrywa mu Kajto.Oby taka gra była w każdym meczu to o wyniki powinniśmy być spokojni.Gratulacje należą się wszystkim zawodnikom.

LKS Myczkowce  LKS CZASZYN
LKS Myczkowce   LKS CZASZYN
2018-08-19, 13:00:00

Statystyki przedmeczowe »

Osława Zagórz - LKS Tyrawa Wołoska
Otryt Lutowiska - Orły Górzanka
LKS Myczkowce - LKS CZASZYN
Gabry Łukowe - LKS Olszanica
Nelson Polańczyk - Pionier Średnia Wieś

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.