LUDOWY KLUB SPORTOWY CZASZYN - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Witamy na stronie klubu LKS CZASZYN
  • Aktualności:
  • 2018-10-15 Wygrana z liderem
  • 2018-10-09 Przegrywamy
  • 2018-10-01 Pełna pula dla nas
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Gabry Łukowe - LKS Tyrawa Wołoska 1:1
  • Nelson Polańczyk - Lotnik Ustjanowa 3:0
  • Pionier Średnia Wieś - LKS Myczkowce 3:0
  • LKS Olszanica - Otryt Lutowiska 2:1
  • Bieszczady Jankowce - Osława Zagórz 2:5
  • LKS CZASZYN - Orły Górzanka 2:1
  •        

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kontakty

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 70, wczoraj: 230
ogółem: 425 996

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

14.10.2018 LKS Czaszyn-Orzeł Górzanka
Ładowanie...

Aktualności

Plan sparingów

  • autor: sal3201, 2015-02-16 11:59
  • SKS Srogów 08.02.2015 boisko w Pakoszówce
  • ULKS Czerteż 14.02.2015 boisko w Pakoszówce
  • ULKS Czerteż 28.02.2015 godz:15 boisko w Pakoszówce
  • Osława Zagórz 15.03.2015 godz.i miejsce do ustalenia
  • Drzewiarz Rzepedż 22.03.2015 godz.i miejsce do ustalenia
  • Osława Zagórz 12.04.2015 godz.i miejsce do ustalenia

    • Komentarzy [0]
    • czytano: [184]
     

    Dodaj swój komentarz

    Autor: Treść:pozostało znaków:

    Zegar

    Reklama

    Wyszukiwarka

    Najbliższe spotkanie

    Osława Zagórz  LKS CZASZYN
    Osława Zagórz   LKS CZASZYN
    2018-10-21, 11:00:00


    Statystyki przedmeczowe »

    Najbliższa kolejka

    Najbliższa kolejka 10
    LKS Tyrawa Wołoska - Orły Górzanka
    Osława Zagórz - LKS CZASZYN
    Otryt Lutowiska - Bieszczady Jankowce
    LKS Myczkowce - LKS Olszanica
    Lotnik Ustjanowa - Pionier Średnia Wieś
    Gabry Łukowe - Nelson Polańczyk

    Ostatnie spotkanie

      LKS CZASZYNOrły Górzanka
    LKS CZASZYN 2:1 Orły Górzanka
    2018-10-14, 12:00:00
    galeria »    
    oceny zawodników »

    Wyniki

    Ostatnia kolejka 9
    Gabry Łukowe 1:1 LKS Tyrawa Wołoska
    Nelson Polańczyk 3:0 Lotnik Ustjanowa
    Pionier Średnia Wieś 3:0 LKS Myczkowce
    LKS Olszanica 2:1 Otryt Lutowiska
    Bieszczady Jankowce 2:5 Osława Zagórz
    LKS CZASZYN 2:1 Orły Górzanka