10.06.2018 Bieszczady Jankowce-LKS Czaszyn

PORAŻKA BEZ WOLI WALKI I CHARAKTERU !!!

• autor: jaroczaszyn11, 2013-09-01 19:37

LKS CZASZYN -

PIONIER ŚREDNIA

WIEŚ

0 : 1

To był najgorszy występ naszego zespołu od początku sezonu. LKS CZASZYN przez cały mecz oddał na bramkę rywala tylko jeden celny strzał a pozostałe sytuacje mijały bramkę strzeżoną przez bramkarza Średniej Wsi. Od początku gwizdka to drużyna gości przejęła inicjatywę na boisku. Mieli przewagę w posiadaniu piłki, ale nie stwarzali sobie sytuacji bramkowych , gdyż obrona nie pozwalała nim na to . Oddawali strzały niecelne albo były blokowane i przejęte przez naszych zawodników.Grożniesze sytuacje drużyna Pioniera stwarzała tylko po stałych fragmentach gry w pierwszej połowie spotkania. Żadna z drużyn przez 45 minut walki nie potrafiła wypracować sobie klarownej sytuacji do strzelenia bramki. Gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska, wszystkie akcje jak i w jednej i drugiej drużynie  były powstrzymywane przed 20 metrem pola karnego. Linia defensywna LKS-u i Pioniera spisywała się w pierwszej połowie bez zarzutu. Druga połowa to jeszcze gorsza w wykonaniu naszych zawodników. Nie wygra się meczu na stojąco i bez woli walki . Nikt w naszym zespole nie potrafił w tym dniu poderwać zespół do walki. W 70 minucie fatalne wybicie piłki przez obrońcę w prost pod nogi napastnika gości , który dostrzega nie pilnowanego pomocnika i podaje mu . Ten z 20 metrów bez zastanowienia uderza na bramkę naszego bramkarza, piłka uderza w poprzeczkę, a następnie trafia do napastnika Pioniera, który głową pakuje piłkę do pustej bramki. Ta stracona bramka to błąd naszego zawodnika , który niefortunnie wybił piłkę z piątki zachaczając o murawę. To był prezent dla drużyny ze Średniej Wsi. Po straconej bramce próbowaliśmy doprowadzic do remisu, ale w tym dniu nic nam nie wychodziło. Nie mieliśmy żadnej stuprocentowej sytuacji do zmienienia wyniku ,a po jednej z kontr ,Pionier mógł podwyższyć wynik spotkania, ale napastnik wychodząc sam na sam z bramkarzem oddaje strzał niecelny obok bramki naszego doświadczonego bramkarza. Niestety przegrywamy spotkanie po naszym własnym błedzie. Drużyna gości wykorzystała prezent i to oni mogli się cieszyć z wywalczonych 3 punktów. Nasz zespół rozegrał najgorszy mecz od początku rundy jesiennej, ale najgorsze jest to, że Pionier Średnia Wieś też nic rewelacyjnego nie pokazał. Bez woli walki i charakteru nie wygra się meczu. Miejmy nadzieję, że w najbliższa niedzielę udowodnimy, że potrafimy walczyć !!!

LKS Myczkowce  LKS CZASZYN
LKS Myczkowce   LKS CZASZYN
2018-08-19, 13:00:00

Statystyki przedmeczowe »

Osława Zagórz - LKS Tyrawa Wołoska
Otryt Lutowiska - Orły Górzanka
LKS Myczkowce - LKS CZASZYN
Gabry Łukowe - LKS Olszanica
Nelson Polańczyk - Pionier Średnia Wieś

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.