KOSZMARNE 5 MINUT

• autor: jaroczaszyn11, 2013-04-29 08:34

LKS GOLCOWA - LKS CZASZYN 4 : 3

Mecz rozpoczął się od walki głównie w środku pola. Przez pierwsze 10 minut obie druzyny toczyły wyrównaną walkę. Pierwszy strzał na bramke oddaje drużyna Golcowej z rzutu wolnego, ale piłka mija słupek bramki Czaszyna. Po chwili to nasz zespół wykonuje stały fragment gry z 16 metrów. Do piłki podchodzi kapitan LKS- u i sinym strzałem z lewej nogi pod poprzeczkę zdobywa bramkę dla naszego zespołu. Drużyna golcowej nie spodziewała się takiego obrotu meczu. Od 15 minuty walka zaczęła się na całego. Każdy z zawodników obu drużyn walczył o każdy centymetr boiska. Druzyna gospodarzy dążyła do strzelenia wyrównującej bramki, ale bardzo dobrze w tym czasie spisywała się cała linia densywna Czaszyna, która była wspomagana przez pomocników. Czaszyn po przechwycie piłki szybko próbował kontrować, ale to nic nie dało. W 32 minucie zawodnik gospodarzy staje przed bramkarzem Czaszyna, ale wyśmienitą paradą popisuje się nasz golkiper i wciąż prowadzimy 1:0. Po tej sytuacji przez kilkanaście minut nikt nie stworzył sobie zadnej sytuacji bramkowej. Pod koniec 1 połowy w 41 minucie zawodnik Golcowej z bliskiej odległości mocno strzela na naszą bramkę, ale i tym razem bramkarz jest górą. Do końca 1 połowy wynik się nie zmienił i to LKS CZASZYN prowadził z Golcową na murawie rywala.

Druga połowa to koszmar 5 minut w wykonaniu naszego zespołu. W 50 minucie napastnik gospodarzy z 16 metrów strzela na bramkę Czaszyna, piłka odbija się na 11 metrze od nierówności i interweniujący bramkarz Czaszyna leżac już na murawie zostaje przelobowany przez piłke. Minutę póżniej LKS GOLCOWA wychodzi na prowadzenie 2:1. Zamieszanie w polu karnym , piłka dostaje się do zawodnika gospodarzy, który ustawiony był na 16 metrze i bez zastanowienia strzela po ziemi tuż przy słupku i przegrywamy. Jednak 2 minuty póżniej nie poddajemy się i napastnik Czaszyna zostaje faulowany w polu karnym. Sędzia dyktuje rzut karny dla naszego zespołu. Pewny strzał i doprowadzamy do remisu. niestety zamiast uspokoić grę, zaraz tracimy bramkę minute po wyrównującej. Błąd w defensywie i przegrywamy 3:2. Po tej bramce nikt z naszej drużyny nie mógł uwierzyć co się stało przez te 5 minut w wykonaniu naszego zespołu. Straciliśmy 3 bramki wciągu koszmarnych 5 minut i to zadecydowało o końcowym wyniku. Ale po upływie kilku minut znów doprowadzamy do remisu. Po raz drugi faul w polu karnym i jest remis 3:3. Zespół Golcowej nie mógł pogodzić się z decyzją sędziego, ale innej decyzji nie mogło być jak rzut karny. Po strzelonej bramce przez zawodnika Czaszyna walka toczyła  się w środkowej strefie boiska. W 70 minucie mamy stały fragment gry. Do dośrodkowania najwyżej wyskakuje nasz zawodnik, ale uderzając głową piłkę ta minimalnie mija słupek bramki Golcowej. Ostatnie 15 minut to zespół gospodarzy miał 3 okazje do strzelenia zwycięskiej bramki, ale na posterunku jest bramkarz, albo obrońcy. Mija 90 minutaspotkania , sędzia dolicza 3 minuty. W 92 minucie kolejny błąd i nie dopilnowany zawodnik Golcowej z bliskiej odległości pakuje piłkę do siatki Czaszyna. Po tej bramce w 93 minucie mamy jeszcze okazje do strzelenia bramki i doprowadzenia do remisu , ale bramkarz Golcowej pewnie łapie piłkę. Spotkanie kończy się zwycięstwem gospodarzy 4:3.

Drużyna LKS CZASZYN pokazała walkę do ostatnie minuty, ale niestety początek drugiej połowy i koszmarne 5 minut gry przesądziły o porażce naszej drużyny. Dziękujemy zawodnikom za walkę  i miejmy nadzieję, że w kolejnych meczach udowodnią innym, że są w stanie wygrywać mecze. Liczymy na przełamanie już w środę w zaległym meczu. Dziękujemy drużynie Golcowej i zyczymy powodzenia w kolejnych meczach.