BOLESNA PORAŻKA - Nie wygra się meczu w 11.

• autor: jaroczaszyn11, 2013-04-21 20:37

LKS CZASZYN - REMIX NIEBIESZCZANY 1:3

Do spotkania drużyna LKS Czaszyn przystąpiła w mocno osłabionym składzie bez 5 podstawowych graczy. W kadrze zespołu znalazło sie tylko 11 zawodników. Nominalny obrońca musiał wystąpić dla siebie w roli nietypowej bo bramkarza, a napastnik zagrać na obronie. Mecz rozpoczął się od nacisku i dominacji Remix-u. Przez 15 minut rywal spycha nasz zespół do głębokiej defensywy.Niestety zamieszanie przy linii bocznej i zawodnik Niebieszczan dośrodkowuje  piłkę. Obrońca końcówką palca zmienia tor lotu piłki, ala ta przechodzi dalej i tam rywal wyprzedza naszego zawodnika i wychodzi na czysta pozycję. Nie zastanawiając się uderzeniem z pierwszej zdobywa prowadzenie dla Remix-u. Po tej straconej bramce przebieg meczu zaczyna przebiegać pod dyktando LKS-u. Rzut wolny z połowy boiska dla Czaszyna i strzał pada w poprzeczkę. Kolejny wolny i po raz kolejny z trudem tym razem broni bramkarz Niebieszczan, który wypluwa piłkę przed siebie, ale nikt z naszych napastników nie zdołał zaareagować na ten błąd bramkarza i bramkarz ratuje swój zespół przed utratą bramki. Rywal gdy już atakował to za każdym razem został powstrzymywany przez zawodników LKS-u przed 30 metrem pola karnego. W 37 minucie bardzo dobre prostopadłe podanie  od obrońcy  do pomocnika Czaszyna , który nie zastanawiając się długo z lewej nogi silno uderza z 20 metrów, ale piłka po raz drugi ociera się po poprzeczce i wychodzi za bramkę. LKS w pierwszej połowie był blisko zdobycia wyrównującej bramki, ale bramka gości była zaczarowana i ratowała ich poprzeczka , albo bramkarz. Wynik meczu po 45 minutach nie uległ zmianie i to Remix prowadził 1:0.

Druga połowa to od samego początku ataki i wysoki pressing naszego zespołu. W 49 minucie napastnik mija 2 zawodników i jest coraz bliżej bramki Remix-u, ale zawodnik gości interweniując powala naszego zawodika na murawę i sędzia bez żadnych zastrzeżeń dyktuje rzut karny dla LKS-u. Rzut karny pewnie zostaje wykonany i doprowadzamy do remisu. Po wyrównującej bramce wciąż to LKS był dłużej przy piłce i był zespołem dominującym, ale to nic nie dało. Niestety jedna z kontr rywala i pada druga bramka. Wrzutka gości w pole karne i strzał napastnika. Piłka leci do bramki , ale obrońca interweniując tak niefortunnie chciał wybić piłkę, że ta uderza w naszego zawodnika i jest drugi gol dla Remix-u. To nas wszystkich załamało i w tym momencie nic nam już nie wychodziło, w większości zawodnikom brakło sił, czego efektem jest zejście zawodnika LKS-u do szatni, gdyż nie miał sił biegać. W 85 minucie kolejna kontra gości i jest już 3:1 dla Niebieszczan. Nikt nie potrafił wybić piłki zawodnikowi z pod nóg i ten dośrodkowuje w pole karne pod nogi nie pilnowanego zawodnika, który bez żadnego problemu pokonuje naszego bramkarza. Wynik do końca spotkania nie uległ już zmianie, spotkanie zakończyło się zwycięstwem Remix-u 3:1. Ten mecz był dla naszego zespołu bardzo ważny, ale niestety nie wygra się meczu grając w "11" i nie mając zadnego rezerwowego, który by mógł odwrócić losy meczu. Takim podejściem nasz zespół czeka spadek do niższej klasy. Zaangażowanie wielu zawodników i tych, których nie było, a mogli być skłania wiele do myślenia i życzenia. Niech przemyślą wszystko i udowodnią, że chcą pomóc drużynie w walce o utrzymanie. To dopiero początek rundy rewanżowej i miejmy nadzieje, że LKS Czaszyn  nie podda się do końca rozgrywek i pokaże charakter i wolę walki na boisku.