LUDOWY KLUB SPORTOWY CZASZYN - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Witamy na stronie klubu LKS CZASZYN
  • Aktualności:
  • 2017-05-16 Porażka w derbach
  • 2017-05-08 Wyjazdowy remis
  • 2017-05-04 Porażka po walce
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Brzozovia Brzozów - Pionier Średnia Wieś 3:0
  • Orion Pielnia - LKS Płowce/Stróże Małe 4:3
  • Orkan Markowce - LKS Izdebki 4:1
  • Szarotka Nowosielce - Drzewiarz Rzepedź 3:0
  • Nelson Polańczyk - LKS CZASZYN 6:0
  • Juventus Poraż - LKS Olszanica 3:1
  • LKS Odrzechowa - LKS II Pisarowce 2:5
  •        

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kontakty

Ankiety

Czy likwidacja C klas to dobra decyzja.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 95, wczoraj: 151
ogółem: 349 873

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

14.05.2017 Czaszyn-Poraż
Ładowanie...

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-14 Drzewiarz Rzepedź 3:0 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
2016-08-14 LKS CZASZYN 4:4 LKS Izdebki zobacz ›
2016-08-14 LKS Olszanica 4:1 LKS Płowce/Stróże Małe zobacz ›
2016-08-14 LKS II Pisarowce 3:1 Brzozovia Brzozów zobacz ›
2016-08-14 LKS Odrzechowa 0:1 Orion Pielnia zobacz ›
2016-08-14 Juventus Poraż 0:2 Orkan Markowce zobacz ›
2016-08-14 Nelson Polańczyk 1:4 Szarotka Nowosielce zobacz ›
2016-08-21 Pionier Średnia Wieś 1:3 Szarotka Nowosielce zobacz ›
2016-08-21 Orkan Markowce 1:2 Nelson Polańczyk zobacz ›
2016-08-21 Orion Pielnia 1:2 Juventus Poraż zobacz ›
2016-08-21 Brzozovia Brzozów 3:4 LKS Odrzechowa zobacz ›
2016-08-21 LKS Płowce/Stróże Małe 1:2 LKS II Pisarowce zobacz ›
2016-08-21 LKS Izdebki 3:2 LKS Olszanica zobacz ›
2016-08-21 Drzewiarz Rzepedź 4:2 LKS CZASZYN zobacz ›
2016-08-28 LKS CZASZYN 0:5 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
2016-08-28 LKS Olszanica 3:0 Drzewiarz Rzepedź zobacz ›
2016-08-28 LKS II Pisarowce 1:2 LKS Izdebki zobacz ›
2016-08-28 LKS Odrzechowa 1:3 LKS Płowce/Stróże Małe zobacz ›
2016-08-28 Juventus Poraż 0:0 Brzozovia Brzozów zobacz ›
2016-08-28 Nelson Polańczyk 2:2 Orion Pielnia zobacz ›
2016-08-28 Szarotka Nowosielce 1:0 Orkan Markowce zobacz ›
2016-09-04 Pionier Średnia Wieś 1:3 Orkan Markowce zobacz ›
2016-09-04 Orion Pielnia 0:1 Szarotka Nowosielce zobacz ›
2016-09-04 Brzozovia Brzozów 1:0 Nelson Polańczyk zobacz ›
2016-09-04 LKS Płowce/Stróże Małe 2:3 Juventus Poraż zobacz ›
2016-09-04 LKS Izdebki 1:2 LKS Odrzechowa zobacz ›
2016-09-04 Drzewiarz Rzepedź 3:3 LKS II Pisarowce zobacz ›
2016-09-04 LKS CZASZYN 5:1 LKS Olszanica zobacz ›
2016-09-11 LKS Olszanica 0:1 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
2016-09-11 LKS II Pisarowce 5:3 LKS CZASZYN zobacz ›
2016-09-11 LKS Odrzechowa 2:2 Drzewiarz Rzepedź zobacz ›
2016-09-11 Juventus Poraż 5:1 LKS Izdebki zobacz ›
2016-09-11 Nelson Polańczyk 4:2 LKS Płowce/Stróże Małe zobacz ›
2016-09-11 Szarotka Nowosielce 4:1 Brzozovia Brzozów zobacz ›
2016-09-11 Orkan Markowce 4:3 Orion Pielnia zobacz ›
2016-09-18 Pionier Średnia Wieś 2:0 Orion Pielnia zobacz ›
2016-09-18 Brzozovia Brzozów 4:3 Orkan Markowce zobacz ›
2016-09-18 LKS Płowce/Stróże Małe 1:3 Szarotka Nowosielce zobacz ›
2016-09-18 LKS Izdebki 5:1 Nelson Polańczyk zobacz ›
2016-09-18 Drzewiarz Rzepedź 2:2 Juventus Poraż zobacz ›
2016-09-18 LKS CZASZYN 1:0 LKS Odrzechowa zobacz ›
2016-09-18 LKS Olszanica 2:1 LKS II Pisarowce zobacz ›
2016-09-25 LKS II Pisarowce 2:1 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
2016-09-25 LKS Odrzechowa 6:0 LKS Olszanica zobacz ›
2016-09-25 Juventus Poraż 3:0 LKS CZASZYN zobacz ›
2016-09-25 Nelson Polańczyk 3:4 Drzewiarz Rzepedź zobacz ›
2016-09-25 Szarotka Nowosielce 2:0 LKS Izdebki zobacz ›
2016-09-25 Orkan Markowce 2:1 LKS Płowce/Stróże Małe zobacz ›
2016-09-25 Orion Pielnia 0:2 Brzozovia Brzozów zobacz ›
2016-10-02 Pionier Średnia Wieś 1:1 Brzozovia Brzozów zobacz ›
2016-10-02 LKS Płowce/Stróże Małe 0:0 Orion Pielnia zobacz ›
2016-10-02 LKS Izdebki 1:1 Orkan Markowce zobacz ›
2016-10-02 Drzewiarz Rzepedź 0:5 Szarotka Nowosielce zobacz ›
2016-10-02 LKS CZASZYN 1:1 Nelson Polańczyk zobacz ›
2016-10-02 LKS Olszanica 0:1 Juventus Poraż zobacz ›
2016-10-02 LKS II Pisarowce 2:3 LKS Odrzechowa zobacz ›
2016-10-09 LKS Odrzechowa 4:1 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
2016-10-09 Juventus Poraż 3:2 LKS II Pisarowce zobacz ›
2016-10-09 Nelson Polańczyk 3:3 LKS Olszanica zobacz ›
2016-10-09 Szarotka Nowosielce 1:0 LKS CZASZYN zobacz ›
2016-10-09 Orkan Markowce 1:2 Drzewiarz Rzepedź zobacz ›
2016-10-09 Orion Pielnia 2:2 LKS Izdebki zobacz ›
2016-10-09 Brzozovia Brzozów 5:1 LKS Płowce/Stróże Małe zobacz ›
10  2016-10-16 Pionier Średnia Wieś 0:3 LKS Płowce/Stróże Małe zobacz ›
10  2016-10-16 LKS Izdebki 0:0 Brzozovia Brzozów zobacz ›
10  2016-10-16 Drzewiarz Rzepedź 2:3 Orion Pielnia zobacz ›
10  2016-10-16 LKS CZASZYN 1:4 Orkan Markowce zobacz ›
10  2016-10-16 LKS Olszanica 0:2 Szarotka Nowosielce zobacz ›
10  2016-10-16 LKS II Pisarowce 1:1 Nelson Polańczyk zobacz ›
10  2016-10-16 LKS Odrzechowa 1:1 Juventus Poraż zobacz ›
11  2016-10-23 Juventus Poraż 3:1 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
11  2016-10-23 Nelson Polańczyk 6:1 LKS Odrzechowa zobacz ›
11  2016-10-23 Szarotka Nowosielce 1:0 LKS II Pisarowce zobacz ›
11  2016-10-23 Orkan Markowce 4:0 LKS Olszanica zobacz ›
11  2016-10-23 Orion Pielnia 4:3 LKS CZASZYN zobacz ›
11  2016-10-23 Brzozovia Brzozów 1:3 Drzewiarz Rzepedź zobacz ›
11  2016-10-23 LKS Płowce/Stróże Małe 2:1 LKS Izdebki zobacz ›
12  2016-10-30 Pionier Średnia Wieś 3:4 LKS Izdebki zobacz ›
12  2016-10-30 Drzewiarz Rzepedź 1:4 LKS Płowce/Stróże Małe zobacz ›
12  2016-10-30 LKS CZASZYN 1:2 Brzozovia Brzozów zobacz ›
12  2016-10-30 LKS Olszanica 0:1 Orion Pielnia zobacz ›
12  2016-10-30 LKS II Pisarowce 9:2 Orkan Markowce zobacz ›
12  2016-10-30 LKS Odrzechowa 0:2 Szarotka Nowosielce zobacz ›
12  2016-10-30 Juventus Poraż 2:3 Nelson Polańczyk zobacz ›
13  2016-11-06 Nelson Polańczyk 5:1 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
13  2016-11-06 Szarotka Nowosielce 4:2 Juventus Poraż zobacz ›
13  2016-11-06 Orkan Markowce 1:1 LKS Odrzechowa zobacz ›
13  2016-11-06 Orion Pielnia 2:1 LKS II Pisarowce zobacz ›
13  2016-11-06 Brzozovia Brzozów 2:0 LKS Olszanica zobacz ›
13  2016-11-06 LKS Płowce/Stróże Małe 1:2 LKS CZASZYN zobacz ›
13  2017-03-26 LKS Izdebki 3:0 Drzewiarz Rzepedź zobacz ›
14  2017-04-02 Pionier Średnia Wieś 3:2 Drzewiarz Rzepedź zobacz ›
14  2017-04-02 LKS Izdebki 1:1 LKS CZASZYN zobacz ›
14  2017-04-02 LKS Płowce/Stróże Małe 3:0 LKS Olszanica zobacz ›
14  2017-04-02 Brzozovia Brzozów 3:0 LKS II Pisarowce zobacz ›
14  2017-04-02 Orion Pielnia 2:1 LKS Odrzechowa zobacz ›
14  2017-04-02 Orkan Markowce 5:1 Juventus Poraż zobacz ›
14  2017-04-02 Szarotka Nowosielce 5:0 Nelson Polańczyk zobacz ›
15  2017-04-09 Szarotka Nowosielce 1:0 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
15  2017-04-09 Nelson Polańczyk 2:1 Orkan Markowce zobacz ›
15  2017-04-09 Juventus Poraż 2:2 Orion Pielnia zobacz ›
15  2017-04-09 LKS Odrzechowa 2:4 Brzozovia Brzozów zobacz ›
15  2017-04-09 LKS II Pisarowce 5:1 LKS Płowce/Stróże Małe zobacz ›
15  2017-04-09 LKS Olszanica 0:4 LKS Izdebki zobacz ›
15  2017-04-09 LKS CZASZYN 1:3 Drzewiarz Rzepedź zobacz ›
16  2017-04-23 Pionier Średnia Wieś 3:0 LKS CZASZYN zobacz ›
16  2017-04-23 Drzewiarz Rzepedź 5:4 LKS Olszanica zobacz ›
16  2017-04-23 LKS Izdebki 1:2 LKS II Pisarowce zobacz ›
16  2017-04-23 LKS Płowce/Stróże Małe 4:1 LKS Odrzechowa zobacz ›
16  2017-04-23 Brzozovia Brzozów 2:2 Juventus Poraż zobacz ›
16  2017-04-23 Orion Pielnia 2:2 Nelson Polańczyk zobacz ›
16  2017-04-23 Orkan Markowce 3:3 Szarotka Nowosielce zobacz ›
17  2017-04-30 Orkan Markowce 4:2 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
17  2017-04-30 Szarotka Nowosielce 2:0 Orion Pielnia zobacz ›
17  2017-04-30 Nelson Polańczyk 2:2 Brzozovia Brzozów zobacz ›
17  2017-04-30 Juventus Poraż 2:2 LKS Płowce/Stróże Małe zobacz ›
17  2017-04-30 LKS Odrzechowa 2:3 LKS Izdebki zobacz ›
17  2017-04-30 LKS II Pisarowce 4:2 Drzewiarz Rzepedź zobacz ›
17  2017-04-30 LKS Olszanica 3:0 LKS CZASZYN zobacz ›
18  2017-05-03 Pionier Średnia Wieś 1:1 LKS Olszanica zobacz ›
18  2017-05-03 LKS CZASZYN 2:3 LKS II Pisarowce zobacz ›
18  2017-05-03 Drzewiarz Rzepedź 2:2 LKS Odrzechowa zobacz ›
18  2017-05-03 LKS Izdebki 5:3 Juventus Poraż zobacz ›
18  2017-05-03 LKS Płowce/Stróże Małe 1:1 Nelson Polańczyk zobacz ›
18  2017-05-03 Brzozovia Brzozów 2:3 Szarotka Nowosielce zobacz ›
18  2017-05-03 Orion Pielnia 3:3 Orkan Markowce zobacz ›
19  2017-05-07 Orion Pielnia 8:3 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
19  2017-05-07 Orkan Markowce 0:1 Brzozovia Brzozów zobacz ›
19  2017-05-07 Szarotka Nowosielce 6:0 LKS Płowce/Stróże Małe zobacz ›
19  2017-05-07 Nelson Polańczyk 4:1 LKS Izdebki zobacz ›
19  2017-05-07 Juventus Poraż 10:2 Drzewiarz Rzepedź zobacz ›
19  2017-05-07 LKS Odrzechowa 1:1 LKS CZASZYN zobacz ›
19  2017-05-07 LKS II Pisarowce 7:1 LKS Olszanica zobacz ›
20  2017-05-14 Pionier Średnia Wieś 0:7 LKS II Pisarowce zobacz ›
20  2017-05-14 LKS Olszanica 4:0 LKS Odrzechowa zobacz ›
20  2017-05-14 LKS CZASZYN 1:6 Juventus Poraż zobacz ›
20  2017-05-14 Drzewiarz Rzepedź 2:3 Nelson Polańczyk zobacz ›
20  2017-05-14 LKS Izdebki 2:0 Szarotka Nowosielce zobacz ›
20  2017-05-14 LKS Płowce/Stróże Małe 6:0 Orkan Markowce zobacz ›
20  2017-05-14 Brzozovia Brzozów 4:2 Orion Pielnia zobacz ›
21  2017-05-21 Brzozovia Brzozów 3:0 Pionier Średnia Wieś zobacz ›
21  2017-05-21 Orion Pielnia 4:3 LKS Płowce/Stróże Małe zobacz ›
21  2017-05-21 Orkan Markowce 4:1 LKS Izdebki zobacz ›
21  2017-05-21 Szarotka Nowosielce 3:0 Drzewiarz Rzepedź zobacz ›
21  2017-05-21 Nelson Polańczyk 6:0 LKS CZASZYN zobacz ›
21  2017-05-21 Juventus Poraż 3:1 LKS Olszanica zobacz ›
21  2017-05-21 LKS Odrzechowa 2:5 LKS II Pisarowce zobacz ›
22  2017-05-28 Pionier Średnia Wieś LKS Odrzechowa 16:30
22  2017-05-28 LKS II Pisarowce Juventus Poraż 16:30
22  2017-05-28 LKS Olszanica Nelson Polańczyk 13:00
22  2017-05-28 LKS CZASZYN Szarotka Nowosielce 13:00
22  2017-05-28 Drzewiarz Rzepedź Orkan Markowce 13:00
22  2017-05-28 LKS Izdebki Orion Pielnia 15:00
22  2017-05-28 LKS Płowce/Stróże Małe Brzozovia Brzozów 13:00
23  2017-06-04 LKS Płowce/Stróże Małe Pionier Średnia Wieś 13:00
23  2017-06-04 Brzozovia Brzozów LKS Izdebki 16:30
23  2017-06-04 Orion Pielnia Drzewiarz Rzepedź 13:00
23  2017-06-04 Orkan Markowce LKS CZASZYN 13:00
23  2017-06-04 Szarotka Nowosielce LKS Olszanica 15:00
23  2017-06-04 Nelson Polańczyk LKS II Pisarowce 16:30
23  2017-06-04 Juventus Poraż LKS Odrzechowa 13:00
24  2017-06-11 Pionier Średnia Wieś Juventus Poraż 16:30
24  2017-06-11 LKS Odrzechowa Nelson Polańczyk 12:00
24  2017-06-11 LKS II Pisarowce Szarotka Nowosielce 16:30
24  2017-06-11 LKS Olszanica Orkan Markowce 13:00
24  2017-06-11 LKS CZASZYN Orion Pielnia 13:00
24  2017-06-11 Drzewiarz Rzepedź Brzozovia Brzozów 13:00
24  2017-06-11 LKS Izdebki LKS Płowce/Stróże Małe 15:00
25  2017-06-18 LKS Izdebki Pionier Średnia Wieś 15:00
25  2017-06-18 LKS Płowce/Stróże Małe Drzewiarz Rzepedź 13:00
25  2017-06-18 Brzozovia Brzozów LKS CZASZYN 15:00
25  2017-06-18 Orion Pielnia LKS Olszanica 13:00
25  2017-06-18 Orkan Markowce LKS II Pisarowce 13:00
25  2017-06-18 Szarotka Nowosielce LKS Odrzechowa 15:00
25  2017-06-18 Nelson Polańczyk Juventus Poraż 16:30
26  2017-06-24 Pionier Średnia Wieś Nelson Polańczyk 13:00
26  2017-06-24 Juventus Poraż Szarotka Nowosielce 13:00
26  2017-06-24 LKS Odrzechowa Orkan Markowce 13:00
26  2017-06-24 LKS II Pisarowce Orion Pielnia 13:00
26  2017-06-24 LKS Olszanica Brzozovia Brzozów 13:00
26  2017-06-24 LKS CZASZYN LKS Płowce/Stróże Małe 13:00
26  2017-06-24 Drzewiarz Rzepedź LKS Izdebki 13:00

Zegar

Reklama

Wyszukiwarka

Najbliższe spotkanie

  LKS CZASZYNSzarotka Nowosielce
LKS CZASZYN   Szarotka Nowosielce
2017-05-28, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
Pionier Średnia Wieś - LKS Odrzechowa
LKS II Pisarowce - Juventus Poraż
LKS Olszanica - Nelson Polańczyk
LKS CZASZYN - Szarotka Nowosielce
Drzewiarz Rzepedź - Orkan Markowce
LKS Izdebki - Orion Pielnia
LKS Płowce/Stróże Małe - Brzozovia Brzozów

Ostatnie spotkanie

Nelson Polańczyk  LKS CZASZYN
Nelson Polańczyk 6:0 LKS CZASZYN
2017-05-21, 16:30:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
Brzozovia Brzozów 3:0 Pionier Średnia Wieś
Orion Pielnia 4:3 LKS Płowce/Stróże Małe
Orkan Markowce 4:1 LKS Izdebki
Szarotka Nowosielce 3:0 Drzewiarz Rzepedź
Nelson Polańczyk 6:0 LKS CZASZYN
Juventus Poraż 3:1 LKS Olszanica
LKS Odrzechowa 2:5 LKS II Pisarowce