LUDOWY KLUB SPORTOWY CZASZYN - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Witamy na stronie klubu LKS CZASZYN
  • Aktualności:
  • 2017-04-11 Porażka
  • 2017-04-09 Derby
  • 2017-04-03 Remis na początek
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Szarotka Nowosielce - Pionier Średnia Wieś 1:0
  • Nelson Polańczyk - Orkan Markowce 2:1
  • Juventus Poraż - Orion Pielnia 2:2
  • LKS Odrzechowa - Brzozovia Brzozów 2:4
  • LKS II Pisarowce - LKS Płowce/Stróże Małe 5:1
  • LKS Olszanica - LKS Izdebki 0:4
  • LKS CZASZYN - Drzewiarz Rzepedź 1:3
  •        

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kontakty

Ankiety

Czy likwidacja C klas to dobra decyzja.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 31, wczoraj: 129
ogółem: 346 331

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

09.04.2017 LKS Czaszyn-Drewiarz Rzepedż
Ładowanie...

O klubie

Ludowy zespół sportowy w Czaszynie powstał wiosną 1948 r. jednak prace przy budowie stadionu rozpoczęto już w 1945 r. W 1954 r. zgłoszono do rozgrywek drużynę piłki nożnej w klasie "C" OZPN Krosno.
Najaktywniejsi działacze sportowi Czaszyna to m.in.: Zygmunt Gocek, Jan Giba,  Stanisław Stefanowski, Aleksander Gocek, Julian Kuzio, Henryk Kuzio, Antoni Osenkowski, Franciszek Kita, Krzysztof Gocek, Grzegorz Czepiel, Józef Łukowski, Jan Baraniewicz, Józef Kosz, Józef Dygoń.

Obecnie na czele LKS Czaszyn stoją: Tomasz Gocek,Andrzej Łukowski i Jerzy Kosz
.

 

Zegar

Reklama

Wyszukiwarka

Najbliższe spotkanie

LKS Olszanica  LKS CZASZYN
LKS Olszanica   LKS CZASZYN
2017-04-30, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Pionier Średnia Wieś - LKS CZASZYN
Drzewiarz Rzepedź - LKS Olszanica
LKS Izdebki - LKS II Pisarowce
LKS Płowce/Stróże Małe - LKS Odrzechowa
Brzozovia Brzozów - Juventus Poraż
Orion Pielnia - Nelson Polańczyk
Orkan Markowce - Szarotka Nowosielce

Ostatnie spotkanie

  LKS CZASZYNDrzewiarz Rzepedź
LKS CZASZYN 1:3 Drzewiarz Rzepedź
2017-04-09, 13:00:00
galeria »    
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Szarotka Nowosielce 1:0 Pionier Średnia Wieś
Nelson Polańczyk 2:1 Orkan Markowce
Juventus Poraż 2:2 Orion Pielnia
LKS Odrzechowa 2:4 Brzozovia Brzozów
LKS II Pisarowce 5:1 LKS Płowce/Stróże Małe
LKS Olszanica 0:4 LKS Izdebki
LKS CZASZYN 1:3 Drzewiarz Rzepedź