• Witamy na stronie klubu LKS CZASZYN
  • 2018-09-18 Kolejna Porażka
  • 2018-09-10 Niestety porażka
  • 2018-09-03 Wygrywamy Derby
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Myczkowce - LKS Tyrawa Wołoska 1:2
  • Lotnik Ustjanowa - Otryt Lutowiska 1:6
  • Gabry Łukowe - Osława Zagórz 2:4
  • Nelson Polańczyk - Orły Górzanka 3:3
  • Pionier Średnia Wieś - LKS CZASZYN 2:0
  • LKS Olszanica - Bieszczady Jankowce 4:4

16.08.2018 Pionier Średnia Wieś-LKS Czaszyn

Kolejna Porażka

• autor: sal3201, 2018-09-18 19:25

Niestety nie udała na się wyprawa do Średniej Wsi.Nasza drużyna ponosi porażkę po słabym meczu w naszym wykonaniu.Przegrywamy 2-0 praktycznie stwarzając sobie może z 2 sytuacje bramkowe.Trzeba teraz się podnieść i powalczyć o punkty w kolejnym meczu.

Niestety porażka

• autor: sal3201, 2018-09-10 11:16

Wygrywamy Derby

• autor: sal3201, 2018-09-03 07:11

W niedzielę rozgrywaliśmy pierwsze derby tego sezonu.W pojedynku wyjazdowym mierzyliśmy się z Gabrami Łukowe.Mecz nie był porywającym widowiskiem,dużo było walki i zaangażowania lecz mało składnej i ładnej dla oka gry.Jako pierwsi na prowadzenie wychodzi nasza drużyna a strzelcem bramki jest Dariusz Baryła.Jednak nasza radość trwa zaledwie 4 min.i po samobójczym trafieniu Jarka mamy remis.Druga połowa i obraz niewiele się zmienia i nadal dominuje walka z której to ostatecznie wychodzimy zwycięsko a bramkę na 2-1 strzela Semczyk Mateusz.Brawa za walkę do końca igratulacje dla wszystkich.

Pierwsze 3 pkt.

• autor: sal3201, 2018-08-28 19:08

Na swoim obiekcie w niedzielne popołudnie gościliśmy zawodników Lotnika Ustjanowa.W meczu tym udaje nam się zdobyć pełną pulę po zwycięstwie 2-0.Nasz zespół rozegrał naprawdę dobre spotkanie i w pełni zasłużył na 3 pkt.Pierwsza połowa to przewaga naszego zespołu i kilka niewykorzystanych sytuacji a Lotnik natomiast miał jedną wyborną  lecz ich napastnik z kilku metrów trafił w bramkarza.W pierwszej połowie doszło do nieprzyjemnej sytuacji ponieważ nasz zawodnik za ostre wejście w nogi przeciwnika otrzymuje czerwoną kartkę i musimy radzić sobie w 10.Taktyka na 2 połowę to spokojna gra z tyłu i kontrowanie przeciwnika który trzeba to zaznaczyć nie zmusił nas do wielkiego wysiłku pomimo gry w przewadze.Pierwszą bramkę strzela Dawid Burian po strzale z wolnego a druga to efekt szybko rozegranego rożnego i przelobowaniu bramkarza przez Poldiego.Brawa dla wszystkich za ten mecz.Oby tak dalej.

Remis na początek

• autor: sal3201, 2018-08-21 12:44

Po letniej przerwie rozgrywki wznowiła klasa B.W pierwszym pojedynku przyszło nam się zmierzyć w meczu wyjazdowym z Zalewem Myczkowce.Nasza drużyna starała się od początku aby narzucić rywalowi własny styl i nawet to się udało tylko niewiele z tej przewagi wynikało,pomijając pojedyńcze strzały na bramkę rywala.Dopiero w 31 min. Poldi zdecydował się na piękne uderzenie z ok 25 m i strzelając piękną bramkę.Wynikiem 1-0 kończy się pierwsza połowa.Na drugą wychodzimy zmobilizowani i pełni wiary w sukces lecz już na początku nasz stoper popełnia błąd zagrywając zbyt krótko do bramkarza i napastnik Zalewu wykorzystuje to z zimną krwią i mamy 1-1.W 60 min nastąpiła konsternacja w naszych szeregach ponieważ z kolei nasz bramkarz fatalnie odbija piłkę przed siebie z czego skrzętnie korzystają gospodarze i przegrywamy.Jednak ich radość nie trwa długo bo już po 2 min. Darek Baryła daje nam remis.Pomimo usilnych starań wynik już się nie zmienia i mamy tylko remis na początek.Szkoda bo mecz można było wygrać,ale to dopiero początek i wiele punktów do zdobycia.

Mecz 2015-10-11, 12:00

herb Zalew Myczkowce 2:4 herb   LKS CZASZYN