22.04.2018 LKS Czaszyn-Gabry Łukowe

Derby na remis

• autor: sal3201, 2018-04-23 20:47

W niedzielę rozegraliśmy spotkanie derbowe z Gabrami Łukowe.Mecz nie był porywającym widowiskiem,dużo było chaosu oraz niedokładności,piłka w wielu przypadkach fruwała nad głowami zawodników o ciężko było którejś z drużyn opanować sytuację i sprowadzić piłkę na ziemię.Nasza drużyna pomimo nie najlepszej gry objęła prowadzenie w 2 połowie za sprawą Sokoła który pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Tomku Kuligu.Jadnak chwilę pózniej Gabry doprowadzają do wyrównania po fayalnym błędzie Łukasza który przepuszcza strzał z wolnego z dalszej odległości.

Wuygrana na wyjezdzie

• autor: sal3201, 2018-04-17 10:19

W niedzielne popołudnie udaliśmy się do Średniej Wsi na spotkanie z tamtejszym Pionierem.Mecz zapowiadał się na ciężki i istotnie taki był.Już od początkowych minut gospodarze osiągnęli przewagę i zepchnęli nas do defensywy czego efektem była szybko stracona bramka przez nasz zespół.Po ok 25 min. mecz się wyrównuje i w końcu nasza drużyna zaczyna stwarzać sytuacje bramkowe i jedną z nich na bramkę zamienia Dwernicki Wiktor i na przerwę schodzimy z remisem 1-1.Druga połowa to już zupełnie inna bajka,to nasza drużyna ma więcej z gry a co za tym idzie więcej sytuacji.Już na samym początku 2 połowy obejmujemy prowadzenie po samobójczym trafieniu gospodarzy a wynik ustala Penar po indywidualnej akcji i strzale z ok 20 przy słupku.Gratulacja należą się wszystkim zawodnikom za walkę i zaangażowanie.Brawo i oby tak dalej.

Początek rundy rewanżowej

• autor: sal3201, 2018-04-11 14:52

W pierwszym meczu po przerwie zimowej podejmowaliśmy na swoim boisku drużynę Zalewu Myczkowce.Mecz przebiegał pod nasze dyktando,stworzyliśmy wiele sytuacji podbramkowych lecz zabrakło skuteczności i być może trochę zimnej krwi w nie których sytuacjach a wynik tego pojedynku byłby znacznie wyższy.Bramki dla naszego zespołu zdobyli:Wyczesany Przemek oraz Sokołowski Michał.

Sparing nr 5

• autor: sal3201, 2018-03-29 13:28

W ostatnim sparingu przed zbliżającą się rundą wiosenną pokonaliśmy na Euro boisku w Pakoszówce drużynę Pogórza Srogów Górny 3-2.Bramki zdobyli:

Penar Marcin

Dwernicki Wiktor x 2

Sparing nr.4

• autor: sal3201, 2018-03-09 13:01

W czwartkowy wieczór rozegraliśmy kolejne spotkanie kontrolne a naszym rywalem był Bratek Łukowe oraz Gabry Łukowe.Z każdą z tych drużyn rozegraliśmy po 40 min przegrywając w obu pojedynkach odp:2-0 z Gabrami oraz 1-0 z Bratkiem.

Mecz 2015-10-11, 12:00

herb Zalew Myczkowce 2:4 herb   LKS CZASZYN