LUDOWY KLUB SPORTOWY CZASZYN - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Witamy na stronie klubu LKS CZASZYN
  • Aktualności:
  • 2017-02-26 Sparing numer 2
  • 2017-02-11 Pierwszy sparing
  • 2017-02-01 Rozstrzygnięcie
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Nelson Polańczyk - Pionier Średnia Wieś 5:1
  • Szarotka Nowosielce - Juventus Poraż 4:2
  • Orkan Markowce - LKS Odrzechowa 1:1
  • Orion Pielnia - LKS II Pisarowce 2:1
  • Brzozovia Brzozów - LKS Olszanica 2:0
  • LKS Płowce/Stróże Małe - LKS CZASZYN 1:2
  • LKS Izdebki - Drzewiarz Rzepedź
  •        

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kontakty

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 29, wczoraj: 176
ogółem: 339 972

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

06.11.2016 LKS Płowce-LKS Czaszyn
Ładowanie...

Aktualności

Sparing numer 2

  • autor: sal3201, 2017-02-26 09:17

W drugim sparingu zmierzyliśmy się z ekipą LKS Płowce ulegając jej 2-1.Bramkę dla naszej  drużyny zdobył Marcin Podolak.

Skład:

  • Łukasz Mołczan (gościnnie)
  • Kulig Jarek
  • Wielobób Sebastian
  • Mateja Tomasz
  • Jaworski Szymon
  • Podolak Marcin
  • Wadyl Karol
  • Cyganik Miłosz
  • Ścieranka Radosław
  • Łukowski Andrzej
  • Kulig Marek
  • Na zmiany wchodzili:

  • Gajda Grzegorz
  • Semczyk Mateusz
  • Kusiak Dawid
  • Kurek Łukasz
  • Burian Dawid (gościnnie)

  • Pierwszy sparing

    • autor: sal3201, 2017-02-11 21:19

    W dzisiejszym meczu sparingowym rozegranym na Euroboisku w Pakoszówce  ulegliśmy ekipie Czerteża 2-4.Bramki zdobyli:Kusiak Dawid,Wylota Jakub.

    Skład:

  • Mołczan Ł. (gościnnie)
  • Podolak M.
  • Wielobób S.
  • Jaworski Sz.
  • Ścieranka R.
  • Kusiak D.
  • Cyganik M.
  • Wadyl K
  • Kulig T.
  • Osenkowski M.
  • Gajda G.
  • Na zmiany wchodzili:

  • Łukowski A.
  • Wylota J (gościnnie)
  • Burian D (gościnnie)

  • Rozstrzygnięcie

    • autor: sal3201, 2017-02-01 11:34

    W naszej ankiecie na najlepszego zawodnika jesieni zwyciężył Karol Wadyl który nieznacznie wyprzedził drugiego Przemka Wyczesanego i kolejnego Marcina Podolaka.Wygranym gratulujemy i oby na wiosnę utrzymali dotychczasowy poziom.


    Pora rozpocząć przygotowania

    • autor: sal3201, 2017-01-08 13:36

    Nasz zespół w dniu 09.01.2017 ma zaplanowany pierwszy trening w nowym roku.Zajęcia będą się odbywały w sali w Szkole Podstawowej w Czaszynie odpowiednio w poniedziałki i środy o godz. 18 oraz w piątki w terenie.Na początek skupimy się nad wytrzymałością i siłą a z czasem  nastąpi zmniejszenie obciąrzeń i wprowadzenie gier sparingowych których to mamy zaplanowanych 6 z następującymi zespołami:

    • 11 luty (sobota) Czerteż godz.15:30 w Pakoszówce
    • 25 luty (sobota) Płowce godz.19 w Pakoszówce
    • 4 marzec (sobota) Rzepedż godz.13 w Lesku
    • 12 marca Pisarowce II
    • 19 marzec (sobota) Zagórz godz.13 w Lesku
    • 24 marzec (piątek) Jabłonka w Pakoszówce

    Ankieta na najlepszego zawodnika rundy jesiennej

    • autor: sal3201, 2016-11-28 10:20

    Zapraszamy do głosowania i wyboru zawodnika rundy jesiennej.Ankieta potrwa do końca stycznia.


    Archiwum aktualności


    Mecz 2015-10-11, 12:00


    herb Zalew Myczkowce 2:4 herb   LKS CZASZYN
    Zalew Myczkowce   LKS CZASZYN

    Zegar

    Reklama

    Wyszukiwarka

    Najbliższe spotkanie

    LKS Izdebki  LKS CZASZYN
    LKS Izdebki   LKS CZASZYN
    2017-04-02, 15:00:00


    Statystyki przedmeczowe »

    Najbliższa kolejka

    Najbliższa kolejka 14
    Pionier Średnia Wieś - Drzewiarz Rzepedź
    LKS Izdebki - LKS CZASZYN
    LKS Płowce/Stróże Małe - LKS Olszanica
    Brzozovia Brzozów - LKS II Pisarowce
    Orion Pielnia - LKS Odrzechowa
    Orkan Markowce - Juventus Poraż
    Szarotka Nowosielce - Nelson Polańczyk

    Ostatnie spotkanie

    LKS Płowce/Stróże Małe  LKS CZASZYN
    LKS Płowce/Stróże Małe 1:2 LKS CZASZYN
    2016-11-06, 12:00:00
    galeria »    
    oceny zawodników »

    Wyniki

    Ostatnia kolejka 13
    Nelson Polańczyk 5:1 Pionier Średnia Wieś
    Szarotka Nowosielce 4:2 Juventus Poraż
    Orkan Markowce 1:1 LKS Odrzechowa
    Orion Pielnia 2:1 LKS II Pisarowce
    Brzozovia Brzozów 2:0 LKS Olszanica
    LKS Płowce/Stróże Małe 1:2 LKS CZASZYN
    LKS Izdebki Drzewiarz Rzepedź